Motoryzacja

  • Przemysł motoryzacyjny, podobnie jak przemysł lotniczy, jest dynamiczną branżą, która wykorzystuje nowoczesne technologie, odkrywa nowe procesy i nieustannie dąży do osiągnięcia maksymalnej wydajności i sprawności. W praktyce wymaga to stosowania zaawansowanych technologicznie materiałów i sprzętu oraz poszukiwania nowych technologii, które zapewniają nie tylko coraz lepsze wyniki, lecz także długotrwałą niezawodność.
  • Od początku istnienia firmy TRIMILL koncentrujemy się na produktach istotnych z punktu widzenia motoryzacji, ponieważ wymagający klienci z branży motoryzacyjnej doceniają wyjątkową konstrukcję maszyn TRIMILL, które wyróżniają się wysoką sztywnością, stabilnością termiczną i precyzją.
  • Maszyny TRIMILL zawsze były projektowane z myślą o tym, by spełniać potrzeby najbardziej wymagających klientów prowadzących działalność w zakresie produkcji narzędzi. Firmy produkujące formy wtryskowe (do zderzaków, desek rozdzielczych, reflektorów, tuneli środkowych, dywaników podłogowych, progów, wkładek izolacyjnych itp.) oraz tłoczniki w produkcji jednostkowej i małoseryjnej (części karoserii do wielkości całego boku samochodu, drzwi, maski, części konstrukcyjne i zabezpieczające).
  • Wyjątkowa sztywność maszyn TRIMILL umożliwia także wysoce wydajną obróbkę matryc kuźniczych.