Serwis

Zadbamy o Państwa maszynę

Mamy pełną świadomość, że szybkość i profesjonalizm są kluczowe w obsłudze serwisowej. Jako producent najlepiej rozumiemy nasze maszyny i jesteśmy gotowi natychmiast obsłużyć każde Państwa żądanie.

POTRZEBUJĄ PAŃSTWO NASZEJ POMOCY?

Zapraszamy do skorzystania z nowoczesnej usługi myTRIMILL service do natychmiastowego zapisania Państwa wymagania do naszego systemu informacyjnego. Następnie mogą Państwa śledzić postęp swojej sprawy online.

myTRIMILL service

Oferta produktowa

Zawsze oferujemy dla Państwa coś specjalnego

Oferujemy również szereg standardowych przeglądów maszyn i dodatkowych usług, aby spełnić Państwa oczekiwania. Naszym celem jest zminimalizowanie nieplanowanych przestojów produkcji i zapewnienie jej maksymalnej wydajności. Konserwacja prewencyjna, serwis profilaktyczny czy zdalny monitoring stanu maszyny to usługi, które pozytywnie wpływają na bezawaryjną pracę maszyny.

Wrzeciona

 • Jest to najważniejsza część maszyny, której stan w znaczący sposób wpływa na niezawodność i wydajność. Dlatego oferujemy Państwu najwyższej jakości usługi w tym zakresie:

  • Ciągłość Państwa produkcji. Dla wszystkich wrzecion w maszynach TRIMILL oferujemy wyjątkową usługę, której nie może zapewnić żadna inna firma zajmująca się naprawą wrzecion. Jeśli Państwa wrzeciono się zepsuje, natychmiast przywieziemy kolejne po regeneracji, aby Państwo nie musieli czekać na naprawę, a maszyna nie została wyłączona z produkcji na czas naprawy.
  • 100% gwarancji. Wraz z wymianą wrzeciona mają Państwo gwarancję na wszystkie jego elementy. Nie tylko na naprawiane części!
  • Oryginalne części zamienne. Mogą być Państwo pewni, że dostarczone przez nas regenerowane wrzeciono będzie tej samej jakości, co nowe wrzeciono. Do wszystkich napraw używane są wyłącznie oryginalne części zamienne.
  • Dostępność 24/7. Mogą Państwo zamówić wymianę/naprawę wrzeciona w dowolnym momencie (24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu), korzystając z naszej aplikacji internetowej myTRIMIL service.

Części zamienne

U nas znajdą Państwo wszystko

Oferujemy Państwu dostępność wszystkich części zamiennych do wszystkich maszyn marki TRIMILL. Naszym głównym priorytetem jest zapewnienie Państwu:

 • Dostępności. Nasze zapasy części zamiennych przekraczają wartość 150 mln CZK.
 • Materiałów kluczowych. Regularnie dopasowujemy się do potrzeb naszych klientów i dostosowujemy zapasy części zamiennych, aby zapewnić dostępność kluczowych komponentów.
 • Oryginalnych części zamiennych. Tylko oryginalne części zamienne producenta mogą zagwarantować większą niezawodność i funkcjonalność Państwa maszyny.
 • Modernizacji części. Wymieniamy przestarzałe i niedostępne części na nowoczesne elementy, zapewniając tym samym wyższą niezawodność i poziom techniczny Państwa maszyny.
 • Dostępności 24/7. Mogą Państwo zamówić części zamienne w dowolnym momencie (24/7) za pomocą naszej aplikacji internetowej myTRIMIL service.

Jestem zainteresowany otrzymywaniem biuletynów informacyjnych dotyczących wydarzeń związanych z serwisem maszyn!