Usługi

Technologiczne centrum wspołpracy

Oferujemy moce produkcyjne do kooperacji – frezowanie na  6-osiowym centrum obróbczym TRIMILL VU 3021 oraz szlifowanie na szlifierce do płaszczyzn WALDRICH COBURG 

Na podstawie  Państwa rysunków lub modelu 3D przygotujemy indywidualną ofertę. W razie potrzeby wyjaśnień szczegółów produkcyjnych lub technologicznych wynikających z przyzwyczajeń i potrzeb Państwa, odwiedzimy Państwo w Państwa siedzibie. Do produkcji oferujemy 6-osiowe centrum obróbcze TRIMILL VU 3021, które posiadamy w naszej hali produkcyjnej we Vsetinie.

 

Obróbka próbna

Jakość, precyzja, dbałość o szczegóły. Kompletny program z indywidualną, dostosowaną do potrzeb klienta technologią i próbną obróbką.

Jakość i precyzja obrabianych narzędzi, form i części to podstawa naszej pracy. Proces produkcji opiera się na szczegółach. Przygotujemy dla Państwa indywidualną technologię i kompletny program obróbki określonego przedmiotu zgodnie z Państwa wymaganiami i standardami Państwa firmy, przy zachowaniu wymaganej jakości, precyzji i złożoności technologicznej. Obróbkę próbną zademonstrujemy w naszym centrum pokazowym we Vsetinie lub bezpośrednio na Państwa obrabiarce.

Rozwiązania niestandardowe

Sprostamy Państwa specjalnym wymaganiom, dopasujemy istniejącą ofertę, dostosujemy się do standardów Państwa firmy i spełnimy życzenia.

Produkcja na zamówienie pozwala nam dostosować istniejący asortyment produktów do specyficznych potrzeb i wymagań klientów. Dzięki temu zawsze jesteśmy w stanie zaoferować najbardziej efektywne rozwiązanie dostosowane do potrzeb klienta, które w pełni sprosta wymagającym warunkom pracy i spełni standardy firmy. Jeśli chcą Państwo dostosować naszą ofertę do swoich potrzeb, prosimy o kontakt.

SZKOLENIE W ZAKRESIE OBSŁUGI I KONSERWACJI MASZYN

Szkolimy operatorów i pracowników utrzymania ruchu maszyn.

W ramach uruchamiania maszyn TRIMILL przeprowadzamy standardowe szkolenia niezbędne do ich pełnego wykorzystania.

Oferujemy również szkolenia dodatkowe mające na celu pogłębienie wiedzy operatorów, rozwiązywanie indywidualnych potrzeb oraz efektywniejsze wykorzystanie centrów obróbczych TRIMILL.