Seminarium frezarskie z AURA i HHa Tools

W środę 17 kwietnia 2024 r. w TRIMILL we Vsetínie odbyło się seminarium frezarskie, w którym wzięli udział klienci słowackiej firmy HHa-Tools. Seminarium koncentrowało się na frezowaniu narzędziami Aura, a uczestnicy zapoznali się z całym procesem produkcji maszyn TRIMILL, od betonowania części po końcowy montaż i odzyskiwanie.

Seminarium otworzyli Radim Julina wraz z Karelem Galatíkiem, którzy powitali uczestników i przedstawili naszą firmę. Następnie uczestnicy przenieśli się do hali produkcyjnej TRIMILL, gdzie zapoznali się z całym procesem produkcji maszyn TRIMILL, który wyjaśniał poszczególne etapy procesu produkcyjnego i odpowiadał na ich pytania. Następnie odbyła się prezentacja na temat frezowania narzędziami Aura. Podczas prezentacji uczestnicy dowiedzieli się o różnych typach narzędzi Aura, ich cechach i zaletach oraz o tym, jak można je wykorzystać do osiągnięcia optymalnych wyników frezowania.

Praktyczne pokazy frezowania zostały przygotowane na frezarkach VU 3021, VC1810 i VS1614 w oparciu o wiedzę zdobytą podczas seminarium.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i czekamy na kolejne spotkanie.